Wyceny różne

Wycena tworzona jest w oparciu o pewne założenia projektowe. W meblach na wymiar nie możemy mówić o cenie bez poznania wszystkich szczegółów niezbędnych do oszacowania kosztów. Ten sam projekt, ale w różnej specyfikacji materiałowej i wewnętrznym wyposażeniu może znacząco różnić się cenowo. Zdarza się, że klient porównujący ceny nawet nie wie czy zamówił połysk na folii czy w trwalszym lakierze, czy widoczne boki w szafkach będą w połysku czy w 10-krotnie tańszej płycie, czy klapy będą podnoszone podnośnikiem za 5 zł czy za 150 zł.
Warto zwrócić uwagę, że kuchnia jest najczęściej używanym meblem w domu, a jej zakup powoduje korzystanie z niej przez kilkanaście lat.

Wycena szacunkowa

Wyceniając w ten sposób, mamy ograniczone możliwości w zakresie omówienia czy konsultowania pewnych rozwiązań z Państwem, a dokonane obliczenie może się znacząco różnić od tego po wykonaniu projektu.

Wycena po wykonaniu projektu

Aby dokonać wyceny, która będzie w pełni adekwatna do Państwa potrzeb i oczekiwań zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Na miejscu nasi doradcy opowiedzą o możliwościach technicznych i wizualnych oraz wytyczą założenia do projektu, a po pomiarze u Państwa, zaprojektowaniu mebli i wspólnej konsultacji wyliczamy każdy szczegół, co daje nam dokładną wycenę.

Wycena pod budżet klienta

Wystarczy podać nam przewidywaną kwotę jaką Państwo są w stanie przeznaczyć na meble. Jeśli mamy zaprojektować meble będziemy starali się, aby przyjąć takie parametry zabudowy, które będą mieściły się w zakładanym budżecie. W przypadku kiedy wycena przekroczy budżet, wskażemy rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty.