Zamawianie usług

W celu zamówienia zapraszamy do naszego studia, gdzie na przykładzie różnych ekspozycji wstępnie ustalamy szczegóły oraz model mebli do zaprojektowania. Po wstępnej konsultacji umawiamy się na pomiar, a w ciągu kilku dni przygotowujemy projekt techniczny i wizualizację komputerową, które analizujemy na kolejnym spotkaniu w studiu. Po akceptacji projektu i podpisaniu umowy oraz wpłacie 30% zaliczki otrzymują Państwo komplet dokumentów, tj.:

Realizacja następuje wg terminu ustalonego na umowie. 

Klientów budujących (remontujących) domy prosimy o kontakt wcześniejszy (nawet przed tynkowaniem) celem ustalenia projektu wstępnego mebli-mediów: prąd, woda, kafelki, instalacja gazowa.

Na ewentualne wady ukryte Naszych wyrobów udzielamy 24 miesięcznej pisemnej gwarancji po wykonaniu usługi.

Okres oczekiwania na realizację zamówienia:

 

Wyceny różne

Wycena tworzona jest w oparciu o pewne założenia projektowe. W meblach na wymiar nie możemy mówić o cenie bez poznania wszystkich szczegółów niezbędnych do oszacowania kosztów. Ten sam projekt, ale w różnej specyfikacji materiałowej i wewnętrznym wyposażeniu może znacząco różnić się cenowo.

Wycena szacunkowa

Wyceniając w ten sposób, mamy ograniczone możliwości w zakresie omówienia czy konsultowania pewnych rozwiązań z Państwem, a wycena może się znacząco różnić od tej po wykonaniu projektu.

Wycena po wykonaniu projektu

Po pomiarze u Państwa, zaprojektowaniu mebli i wspólnej konsultacji dokonujemy szczegółowej wyceny. W przypadku wyceny przekraczającej Państwa budżet wskażemy ewentualne rozwiązania, pozwalające obniżyć koszty.

 

Dlaczego my?